Obchody "Dnia Nauczyciela"

Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej potocznie zwanego Dniem Nauczyciela w naszym liceum odbyła się uroczysta akademia połączona ze ślubowaniem klas I na sztandar szkoły. Nastąpiła również króciutka ceremonia przekazania korony Samorządu Uczniowskiego jego nowemu przewodniczącemu Albertowi Majcherowi. Pan Dyrektor wyróżnił nagrodami nauczycieli, którzy szczegółnie wyróżnili się swą pracą w ubiełym roku szkolnym. W uroczystości uczestniczyło wielu emerytowanych nauczycieli i pracowników administracyjno-obsługowych liceum.

Akademia została przygotowana przez panie Anetę Szupińską oraz Dorotę Kajmowicz. Udział w niej wzięli następujący uczniowie:

Emilia Wójcik, Rafał Schabowski, Klaudia Kipiel, Weronika Kras, Marcelina Martuś, Julia Opałka,  Alicja Kloch, Anna Płachno, Natalia Słowik, Jakub Jabłoński, Kacper Strugała, Bruno Potok, Wiktoria Rojek, Weronika Poręba, Jakub Kuś, Mateusz Stężowski oraz :Gabriela Cudek, Martyna Rąpała, Małgorzata Giemza, Kinga Szczepańska, Hubert Świderski, Marek Jacher, Veronica Becheanu - akompaniament instrumentalny i śpiew.

Przekazania władzy w SU dokonał dotychczasowy Przewodniczący Jakub Pypeć z pomocą Marty Piszczek.

Zobacz zdjęcia z uroczystości.