Zakończenie roku szkolnego 2017/18

W piątek 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Po mszy św. w kościele św. Jakuba odbyla się uroczystość szkolna. Trochę smutna, gdyż żegnaliśmy naszych wieloletnich nauczycieli i kolegów z pracy - Małgorzatę i Jana Gogolów, którzy od września przejdą na emeryturę. Zmieni się także przewodnicząca Rady Rodziców. Dzieci pani Beaty Steindel zakończyły już bowiem naukę w naszej szkole. Będzie nam Was brakowało! 

Pan Dyrektor dokonał podsumowania całorocznej pracy. Wręczone zostały listy gratulacyjne i nagrody książkowe dla uczniów wyróżniających się pod względem osiągniętych wyników w nauce, frekwencji, dla tych, którzy angażowali się  w działalność społeczną, artystyczną, sportową i inną na terenie naszego liceum i poza nim.

Teraz czas zasłużonego odpoczynku. Obyśmy wrócili  z niego wszyscy cali i zdrowi, bo podjąć kolejne wyzwania!

Ze względu na awarię zdjęcia z uroczystości zostaną dodane później. Tymczasem można je zobaczyć na naszym fanpage'u na Facebooku .