Literacki karnawał

W sobotę 19 maja mieliśmy przyjemność prezentować nasze liceum podczas IV Pikniku Szkolnego organizowanego przez Szkołę Podstawową im. S. Staszica w Tuchowie.

W tym roku bawiliśmy się pod hasłem „ Literackiego karnawału”. Organizatorzy imprezy przygotowali mnóstwo ciekawych atrakcji, w których i nasza szkoła miała swój udział. Na stoisku „Kopernika” można było zakręcić Literackim Kołem Fortuny, rozwiązać quiz geograficzny, obejrzeć filmy z realizacji projektu Erasmus+ i wymian międzynarodowych oraz zapoznać się z najnowszą ofertą edukacyjną liceum. Uczniowie klasy I a Kinga Schabowska i Marek Jacher wystąpili na scenie artystycznej z repertuarem piosenek francuskich.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej za możliwość udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu.