• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

Dzień Patrona Szkoły

W najbliższy czwartek 11 kwietnia 2013 w LO im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie odbędą się obchody Dnia Patrona Szkoły.

Święto to organizujemy każdego roku. Na obecną uroczystość zostało zaproszonych wielu znakomitych gości, m.in. władze Powiatu Tarnowskiego i władze Miasta i Gminy Tuchów.

Program uroczystości:

* 9.00 - Msza św. w kościele św. Jakuba w Tuchowie
*10.00 - uroczysta akademia w Domu Kultury w Tuchowie:
- powitanie Gości
- wystąpienia zaproszonych gości,
- wykład okolicznościowy dra Waldemara Ogłozy z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie,
- widowisko teatralne pt."A cóż piękniejszego nad niebo" przygotowane przez uczniów i nauczycieli tuchowskiego liceum

*18.00 - 21.00 - dyskoteka szkolna (wstęp wolny, dla osób spoza szkoły za okazaniem legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego)
* 18.00 - 21.00 - obserwacje astronomiczne.

W niedzielę 14 kwietnia spektakl "A cóż piękniejszego nad niebo" będą mogli zobaczyć także mieszkańcy Tuchowa i okolic. Początek w Domu Kultury o godzinie 16.00.

Serdecznie zapraszamy!