Dzień Nauczyciela 2017

W piątek 13 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela połączony ze ślubowaniem uczniów klas I. Odbyła się także intronizacja nowego Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego - Kuby Pypcia.

Naszą uroczystość uświetnili goście: mgr Maria Maniak - wieloletnia emerytowana dyrektorka liceum, dr Jan Gładysz - dyrektor Szkoły Muzycznej w Tuchowie oraz przybyli z Niemiec nasi wieloletni przyjaciele, z którymi prowadziliśmy wymianę młodzieżową z Illtalgymnasium w Illingen (kraj Saahry). Towarzyszyli nam również emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły.

Po 42 latach pracy pożegnała się z nami pani Ludwika Burchat, która odeszła na zasłużoną emeryturę.
Nauczyciele, którzy wyróżniali się pracą w ubiegłym roku szkolnym otrzymali ponadto nagrody dyrektora szkoły.

Na zakończenie odbyła się krótka część artystyczna przygotowana przez młodzież pod kierunkiem p. Anny Suchan i p. Mirosławy Tomasik.