Pożegnanie klas III

W piątek 28 kwietnia 2017 pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Rok szkolny zakończony, teraz przed nimi już "tylko" matura. Zgodnie z tradycja najlepsza absolwentka, a została nią Justyna Słowik z klasy IIIb, została nagrodzona obrazem namalowanym przez p. Stanisława Remiana, emerytowanego nauczyciela plastyki i zajęć technicznych w naszym liceum. Ponadto najlepsi uczniowie z każdej klasy otrzymali nagrody książkowe oraz listy gratulacyjne dla rodziców za sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe, działalność społeczną na rzecz szkoły i środowiska.
Uroczystość związana była również z obchodami rocznicy uchwalenia Konstytucji III Maja. Okolicznościową akademię przygotowały panie Małgorzata Gogola oraz Anna Suchan.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie tej pięknej uroczystości a maturzystom juz teraz życzymy połamania piór podczas egzaminów pisemnych i odpowiedzi na 100% punktów na ustnych!