Program Dnia św. Patryka

Zapraszamy uczniów naszego liceum do udziału w Dniu Św. Patryka   16 marca 2017. Program tego dnia :

1.Konkurs na prezentację o Irlandii i jej patronie, który odbędzie sie na auli szkolnej o godz. 8.30 / szczegóły konkursu zostały przekazane klasom, a jeśli jest jeszcze ktoś kto nie zaznajomił się z konkursem może uzyskać informacje u nauczycieli języka angielskiego /

2. Spotkanie z panią Anną Musiał z zespołu Comhlan z Krakowa . Spotkanie rozpocznie się o 10.00 na auli szkolnej i będzie to krótki wykład na temat tańców irlandzkich połączony z prezentacją kroków, typowych strojów, tradycji tańca itp.

3. Parada ulicami naszego miasteczka, która zaprowadzi nas na tuchowski rynek, gdzie zatańczymy do irlandzkiej muzyki. Wyruszymy spod szkoły ok .11.30

Zapraszamy wszystkie klasy do udziału. Na zaangażowanych uczestników i zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody książkowe, artykuły piśmiennicze oraz oceny z języka angielskiego.