Docenieni za akcje charytatywne

15 czerwca 2016 w Zespole Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie zorganizowano IV. Galę Wolontariatu „Empatia”.

Kilkadziesiąt szkół z regionu tarnowskiego zebrało na budowę hospicjum Via Spei 10 046, 03 zł w tym ponad 2000 zł pochodziło z naszej szkoły! Za tę zbiórkę oraz naszą wieloletnią działalność charytatywną zostaliśmy nagrodzeni srebrnym "Serduszkiem Empatii".

Szkołę podczas Gali reprezentował Dyrektor Liceum mgr Zbigniew Budzik i koordynator szkolnych akcji charytatywnych, opiekun Samorządu Uczniowskiego, mgr Agnieszka Jurek. Prezentację multimedialną o naszej działalności przedstawiła zebranym Aleksandra Budzik z klasy II a.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, wolontariuszom, którzy potrafili przemówić do naszych serc i kieszeni. oraz tym, którzy docenili nasz wysiłek!

04m