Indywidualne Biegi Przełajowe

12 kwietnia 2016 roku odbyły się w Żabnie Mistrzostwa Powiatu Szkól Ponadgimnazjalnych w Biegach przełajowych w ramach Licealiady Młodzieży. Dziewczęta biegały na dystansie 1000 m, a chłopcy1500 m. Biegi odbywały się w kategoriach wiekowych (roczniki:1999, 1998, 1996-97) oddzielnie dla dziewcząt i dla chłopców. Miejsca od 1 do 8 dawały awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 22 kwietnia 2016 w Nowym Targu.

Naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów. Do finału wojewódzkiego awansowali:

1. Ogiela Aleksandra kl.II c - I miejsce w swojej kategorii wiekowej, mistrz powiatu tarnowskiego,
2. Wabno Agata kl. III a; II miejsce w swojej kategorii wiekowej, wicemistrz powiatu ,
3. Wójcik Renata kl. III b - IV miejsce,
4. Adamczyk Weronika kl. I b ; V miejsce
5. Kulikowska Ewa kl. a ; VI miejsce
6 Szewczyk Anna kl. II c ; VII miejsce
7. Mężyk Mateusz kl. II c ; V miejsce
8. Hudyka Kacper kl. III a - V miejsce

W klasyfikacji drużynowej nasze dziewczyny zajęły II miejsce i zdobyły wicemistrzostwo powiatu tarnowskiego. Gratulujemy i życzymy udanego startu w zbliżającym się finale wojewódzkim!