Kosmiczna impreza u Kopernika za nami!

Od kilku dni byliśmy wszyscy zaangażowani w przygotowania do wczorajszej kosmicznej imprezy i oto już jest po. Dziękujemy Wam wszystkim za Waszą obecnośc, że dotarliście tak licznie do naszej szkoły pomimo złej pogody i różnych innych przeciwności! Gościliśmy wśród nas nie tylko gimnazjalistów, ale także wielu absolwentów oraz uczniów szkół średnich spoza Tuchowa.

Posypały się talony na oceny, było gwarno, radośnie, tańcząco i śpiewająco... W salach odbywały się eksperymenty naukowe przygotowane pod okiem nauczycieli, gry i zabawy językowe, swoje chwile mieli także zainteresowani filmem. Tańce, gry,śpiew, rozmowy, odwiedzanie coraz to innych sal, nowe twarze, nowe znajomości, obserwacje ciał niebieskich (i nie tylko Emotikon tongue ). Do tego jakiś soczek i coś słodkiego, - jak to na imprezie!

Według podsłuchanychn przez Kopernika rozmów, impreza była kosmicznie udana, podobało się i nam, i wam! Tak więc mówimy sobie do zobaczenia 1 września a za rok na kolejnej imprezie u Kopernika i w "Koperniku"!

Wkrótce zdjęcia.