Sukcesy olimpijskie naszych uczniów

Trzech naszych uczniów zostało zakwalifikowanych i godnie reprezentowało nasze liceum w zawodach okręgowych olimpiad z różnych przedmiotów (w etapie okręgowym biorą udział najlepsi uczniowie z danego przedmiotu z kilku województw). Zostali oni nagrodzeni pochwałami Dyrektora szkoły.
Otrzymali je:

- Karol Janowiec (kl. IIIa) za awans i reprezentowanie szkoły w zawodach okręgowych XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego w Krakowie,

- Wojciech Lewicki (kl.IIIc) za awans i reprezentowanie szkoły na etapie okręgowym LXVII Olimpiady Matematycznej,

- Konrad Łącki (kl.IIc) za awans i reprezentowanie szkoły na etapie okręgowym XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Uczniów przygotowywali następujący nauczyciele: p. Małgorzata Kowal (matematyka), p. Iwona Sandecka (język polski) oraz p. Małgorzata Gądek (język francuski).

Serdecznie gratulujemy sukcesów!