Narodowe Święto Niepodległości

Dzisiaj w szkole obchodziliśmy uroczyście Narodowe Święto Niepodległości. Obejrzeliśmy piękne widowisko poświęcone "tym, co skrzyżowali miecze pod Grunwaldem, tym co szli z Krakowa z Kościuszką, co jęczeli pod pruskim butem i umęczeni ginęli w śniegach Sybiru". Wspominaliśmy wszystkich, dzięki którym Polska może teraz być wolną.

Akademię przygotowali nauczyciele: mgr Teresa Podraza, mgr Agnieszka Szklanny, mgr Grzegorz Jagielski.

Udział wzięli następujący uczniowie: Kinga Stańczyk,  Monika Schabowska,  Aneta Smoleńska,  Daria Rogozińska,  Patryk Sosnowski,  Alicja Kukułka,  Robert Chrzanowski,  Dominika Lazarowicz, Agnieszka Piekarz,  Natalia Biskup,  Patrycja Hudyka,  Magdalena Sobota,  Maciej Pyrcz,  Natalia Biskup,  Grzegorz Skałoń,  Jakub Bernal.