Trochę sportu na weekend

Dnia 21.04.2014. odbyły się w Żabnie finały powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Stanisław Obrzut
Chociaż były to biegi indywidualne w kategoriach rocznikowych to prowadzono również klasyfikację drużynową i tak chłopcy naszej szkoły drużynowo zdobyli II miejsce w powiecie, a dziewczęta III miejsce.
(Niestety do udziału w zawodach nie udało sie skłonić uczniów klas trzecich, było już po klasyfikacji!!!!!Sądzę, że ich start zapewniłby nam zwycięstwa drużynowe )

Indywidualnie do finałów wojewódzkich które odbędą się 29 kwietnia w Nowym Targu awansowały: ( awans uzyskiwały osoby które zajęły miejsca 1 -8 )

kl. I
1. Jamróz Natalia zajęła 4 miejsce w powiecie w swojej kategorii wiekowej
2. Gogola Anna zajęła 7 miejsce w powiecie w swojej kategorii wiekowej
3. Hudyka Patrycja zajęła 8 miejsce w powiecie w swojej kategorii wiekowej
kl. II
1. Wójcik Joanna zajęła 1 miejsce w powiecie, zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej
2. Synowiec Patrycja zajęła 4 miejsce w powiecie w swojej kategorii wiekowej

Chłopcy
kl. I
1. Ryndak Michał zajął 6 miejsce w powiecie w swojej kategorii wiekowej
2. Łącki Konrad zajął 8 miejsce w powiecie w swojej kategorii wiekowej
kl.II
1. Hudyka Kacper zajął 1 miejsce w powiecie, zwyciężył w swojej kategorii wiekowej
2. Mikrut Artur zajął 4 miejsce w powiecie w swojej kategorii wiekowej
3. Bujak Michał zajął 5 miejsce w powiecie w swojej kategorii wiekowej
4. Kurczab Łukasz zajął 6 miejsce w powiecie w swojej kategorii wiekowej

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ponadto w dniu 15.04. 2015. drużyna dziewcząt LO Tuchów w składzie:
1. Aleksandra Mikosz kl. III b
2. Faustyna Duran kl. II b
startowała w finałach wojewódzkich Małopolskiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym
i zajęła wysokie 7 miejsce województwie. Dziewczęta wygrały z drużyną LO Olkusz i ZST-E Myślenice, przegrały natomiast z drużynami LO Dąbrowa Tarnowska ( II miejsce w wojew.) i ZS im. św. Kingi w Łącku ( III miejsce w województwie). Serdecznie gratulujemy dziewczętom!!!
W zawodach brało udział 15 drużyn dziewcząt z terenu województwa małopolskiego łącznie