III miejsce naszego liceum w rankingu!!!

27 marca 2015 Dziennik Polski zamieścił najnowszy ranking liceów regionu tarnowskiego. Badano przyrost wiedzy uczniów (tzw. EWD) podczas trzyletniej nauki w liceum poprzez porównanie wyników egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Według specjalistów, EWD jest to jedyny bardzo obiektywny sposób oceny pracy szkoły.

Nasz "Kopernik" uplasował się w tym rankingu na doskonałym III miejscu, tuż za dwoma tarnowskimi liceami!!! Co to oznacza? Że nasi uczniowie rozwijają się, ich wiedza przyrasta podczas trzech lat nauki w naszej szkole w przeciwieństwie do niektórych szkół, w których wskaźnik EDB jest ujemny (czyli Poziom wiedzy uczniów zmniejsza się).

Mamy nadzieję, że to będzie kolejny powód dla Was, Gimnazjaliści, żeby dołączyć do naszej "kopernikańskiej braci"!.

NASZE LICEUM TO BARDZO DOBRA SZKOŁA BLISKO CIEBIE - PAMIĘTAJ O TYM! 


Czytaj cały artykuł  na stronie Dziennika Polskiego oraz zapoznaj się z dokładnym rankingiem szkół.