• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 97

Parada z okazji dnia św. Patryka

Jak co roku z okazji Dnia św. Patryka odbył się pochód ulicami Tuchowa (ul. Jana Pawła, ul. Mickiewicza, ul. Kolejowa, ul. Reymonta). Przy dźwiękach muzyki irlandzkiej, w zielonych ubraniach nasza młodzież upamiętniła patrona Irlandii, a na tuchowskim Rynku zatańczyła i częstowała przechodniów cukierkami.

Dyrektor szkoły, p. Zbigniew Budzik, pozdrowił mieszkańców Tuchowa w imieniu całej społeczności szkolnej oraz zaprosił na obserwacje częściowego zaćmienia słońca w szkolnym obserwatorium astronomicznym. Parada z okazji Dnia św. Patryka była wstępem do dni otwartych Liceum im. M. Kopernika, które odbędą się w dn. 23-27 marca. Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów do odwiedzenia naszego liceum. Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji!

Paradę zorganizowały nauczycielki języka angielskiego - p. Grażyna Ciężkowska, p. Katarzyna Armatys - Kawalerska, p. Aneta Szupińska oraz p. Lucyna Ryndak.