I miejsce naszej Akademii Listopadowej w Radłowie!

19 listopada 2014 uczniowie naszego liceum zdobyli I miejsce w XV Przeglądzie Programów Artystycznych w Radłowie "A to Polska właśnie".Opiekunką grupy i autorką scenariusza była p. mgr Lucyna Ryndak.

W akademii uczestniczyli następujący uczniowie: Aleksandra Ogiela, Sylwia Klag, Alicja Kukułka, Faustyna Szara, Laura Marcu, Dominika Lazarowicz, Daria Rogozińska, Robert Chrzanowski z klasy Ic,
Angela Grzenia, Aleksandra Budzik (kl. Ia),
Magdalena Sołtys, Izabela Kłak (kl. IIa),
Zuzanna Piątek, Izabela Karpiel, Gabriela Czekaj, Ewelina Duda, Witold Jaworski, Daniel Zgórski, Paweł Radwan (kl. IIc) oraz Konrad Łącki (Ic) i Jakub Rogoziński (IIa) - obsługa techniczna.

Ponadto indywidualne wyróżnienia otrzymały: Alicja Kukułka, Dominika Lazarowicz, Zuzanna Piątek oraz Daria Rogozińska.

Serdecznie gratulujemy tego wspaniałego sukcesu Pani Profesor oraz naszej artystycznie uzdolnionej młodzieży!