Kolejna wizyta w "Promyku" w Rzuchowej

20 stycznia 2014  grupa młodzieży z dyrektorem szkoły i wychowawcą klasy II C odwiedziła placówkę opiekuńczo-wychowawczą „Promyk” w Rzuchowej. Była to druga wizyta w ramach akcji Mikołajki, przeprowadzonej w naszym liceum w grudniu. Przypominamy, że zebrano wtedy 2895 zł. Część zebranej kwoty przeznaczono na sanki i łyżwy, które dzieci z placówki chętnie przyjęły na początku grudnia. Za pozostałą sumę  zakupiono plecaki, śpiwory i coś drobnego, ale osobistego dla każdego mieszkańca placówki. Powtórzę , że wręczanie upominków, rozmowa z dziećmi i ich opiekunami były przeżyciem, które nasuwa wiele refleksji. Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka inicjatywa w naszej szkole. Kierujemy podziękowania dla wszystkich, którzy byli zaangażowani w akcję, również w imieniu pani dyrektor placówki w Rzuchowej.

/mgr G. Ciężkowska/