• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 42

Początek wakacji

W piątek 28 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2012/2013. Po mszy w kościele św. Jakuba spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie wysłuchaliśmy ostatnich w tym roku informacji. Pan S. Obrzut poinformował dokładnie o wynikach zawodów ratownictwa medycznego. Pan Dyrektor przedstawił wyniki klasyfikacji końcowej, nagrodził uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, frekwencji, którzy brali udział w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, udzielali się artystycznie. Pożegnaliśmy także przechodzących na emeryturę pracowników naszej szkoły: dbającą o czystość szkoły p. Władysławę Więcek oraz woźnego p. Franciszka Czopkowicza. Dziękujemy bardzo za Waszą pracę!

Wszystkim życzymy udanych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 2 września!