Drukuj

Absolwenci 2013 - 2014

Absolwenci 2013

 

Klasa III a
Wychowawczyni: mgr Małgorzata Kowal

  1. Baran Filip
  2. Boratyński Artur
  3. Grzenia Daniel
  4. Hadas Patryk
  5. Janiga Klaudia
  6. Laska Szymon
  7. Majkutewicz Julia
  8. Mikos Monika
  9. Muzyka Jakub
  10. Nalepka Anna
  11. Nosek Jakub
  12. Pomykała Klaudia
  13. Poręba Paulina
  14. Przybyła Karolina
  15. Rolka Aleksandra
  16. Schabowski Karol
  17. Wantuch Magdalena
  18. Wszołek Wioletta
  19. Zaprzałka Anna

Klasa IIIb
Wychowawczyni: mgr Małgorzata Gądek

 

  1. Bąk Katarzyna
  2. Bochenek Beata
  3. Erazmus Agnieszka
  4. Gacek Arkadiusz
  5. Hołda Katarzyna
  6. Juruś Katarzyna
  7. Kądziołka Maciej
  8. Krawczyk Alicja
  9. Kwaśna Karolina
  10. Kwaśna Urszula
  11. Łątka Dagmara
  12. Łątka Joanna
  13. Mikrut Małgorzata
  14. Mleczko Angelika
  15. Musiał Aleksandra
  16. Niemiec Paulina
  17. Poznańska Zuzanna
  18. Rempała Justyna
  19. Sikorska Judyta
  20. Słota Martyna
  21. Smoleńska Iwona
  22. Suchan Kinga
  23. Szumińska Katarzyna
  24. Wal Julia
  25. Wójcik Ewelina
  26. Wszołek Monika

 

Klasa III c

  1. Flis Gabriela
  2. Kamińska Mariola
  3. Kociara Monika
  4. Mikosz Michał
  5. Rąpała Maciej
  6. Rzońca Martyna
  7. Skiba Monika
  8. Słowik Sylwia
  9. Sterkowiec Katarzyna
  10. Wantuch Damian
  11. Wójcik Marcelina
  12. Gut Dominika
  13. Gut Klaudia
  14. Hołda Magdalena
  15. Knapik Magdalena
  16. Kozioł Anna
  17. Malec Kamil
  18. Malinowski Rafał
  19. Mazur Monika
  20. Słowik Paweł
  21. Tokarz Urszula
  22. Usarz Justyna
  23. Witek Szymon
  24. Wójcik Jakub

 

Klasa IIId 

Wychowawczyni: mgr Anna Darowska

  1. Dudek Aneta
  2. Dziuban Dominik
  3. Gawryał Konrad
  4. Gogola Dawid
  5. Gondek Iwona
  6. Gwóźdź Maciej
  7. Kras Mateusz
  8. Kuraś Dominik
  9. Kwaśny Izabela
  10. Lewicki Maciej
  11. Miłkowski Michał
  12. Musiał Alicja
  13. Okaz Magdalena
  14. Prorok Arkadiusz
  15. Reczkowski Krystian
  16. Skiba Aleksander
  17. Sobczyk Dawid
  18. Szostek Michał
  19. Urban Agnieszka
  20. Wal Sławomir
  21. Witek Marcin
  22. Zych Arkadiusz

 

Absolwenci 2014

III a

Wychowawca: mgr Anna Suchan

  1. Buzowska Ewelina
  2. Czuba Mateusz
  3. Gajda Katarzyna
  4. Janiczek Mateusz
  5. Kalupa Ewa
  6. Kmietowicz Wojciech
  7. Kopek Kamil
  8. Krzysztofik Paulina
  9. Lenart Natalia
  10. Ligęza Klaudia
  11. Mikrut Andrzej
  12. Słota Radosław
  13. Snopkowska Zuzanna
  14. Sołtys Dominika
  15. Stańczyk Konrad
  16. Szwala Justyna
  17. Wójcik Katarzyna
  18. Zając  Kamil
  19. Zbylut  Justyna

 

 

Klasa III b

Wychowawca: mgr Jan Gogola

 

  1. Augustyn Beata
  2. Dudek Edyta
  3. Firlit Gabriela
  4. Gąsior Maria
  5. Gomułka Kinga
  6. Gryboś Patrycja
  7. Jachymiak Dominika
  8. Janiczek Paulina
  9. Kluz Łukasz
  10. Łazarczyk Judyta
  11. Łyda Klaudia
  12. Maniak Daria
  13. Mikos Magdalena
  14. Nieć Dominik
  15. Niziołek Magdalena
  16. Pole Dariusz
  17. Ropska Nikola
  18. Szczepanek Barbara
  19. Tupek Justyna
  20. Kordzikowska Urszula
  21. Kos Tomasz
  22. Krydka Wioletta
  23. Podstawa Anna
  24. Szewczyk Paulina
  25. Uchwat Krzysztof
  26. Włodarz Michał
  27. Zaucha Beata

 

III c

Wychowawca: mgr Dorota Kajmowicz

 

  1. Boratyńska Aleksandra
  2. Ciupek Mateusz
  3. Fudala Paulina
  4. Igielska Karolina
  5. Kozioł Mariola
  6. Mackiewicz Gienadij
  7. Materowska Aneta
  8. Maurycy Klaudia
  9. Pacana Sara
  10. Poręba Angelika
  11. Rzońca Magdalena
  12. Bęben Magdalena
  13. Dynak Natalia
  14. Iżykowski Kamil
  15. Kozioł Izabella
  16. Majka Justyna
  17. Miłkowski Maciej
  18. Motyka Paulina
  19. Niziołek Bartłomiej
  20. Pikusa Dominika
  21. Rusin Edyta
  22. Ryś Dominika
  23. Sokulska Agnieszka
  24. Solska Klaudia

 

III d

Wychowawcy: mgr Aneta Szupińska, mgr Małgorzata Kowal

  1. Bednarek Dawid
  2. Buzowski Dariusz
  3. Chmura Dawid
  4. Dziodzio Przemysław
  5. Gacek Karolina
  6. Grzenia Karolina
  7. Gut Karol
  8. Hadas Krzysztof
  9. Jurek Joanna
  10. Kloc Piotr
  11. Kuropatwa Piotr
  12. Kwaśny Karol
  13. Legutki Patrycja
  14. Madej Łukasz
  15. Michalik Klaudia
  16. Miś Jakub
  17. Niedośpiał Mateusz
  18. Okaz Alicja
  19. Radwan Jakub
  20. Siwak Jadwiga
  21. Solarz Aldona
  22. Stańczyk Monika
  23. Stefan Dominik
  24. Szumiński Kamil
  25. Śliwa Sylwia
  26. Witek Kamil
  27. Wójcik Paweł
  28. Zych Łukasz