Drukuj

Absolwenci 1995-2005

Absolwenci Liceum 1995-2004

1995| 1996| 1997| 1998| 1999| 2000| 2001| 2002| 2003 | 2004

Absolwenci 1995
1. Bajorek Dorota
2. Bajorek Marcin
3. Bednarz Bożena
4. Blicharz Dorota
5. Bodurka Jolanta
6. Brudzisz Andrzej
7. Bryg Małgorzata
8. Brzegowska Marzena
9. Budzik Katarzyna
10. Burnat Ewa
11. Chudy Dorota
12. Chudy Elżbieta
13. Cich Ewa
14. Cygan Beata
15. Czop Renata
16. Drabik Małgorzata
17. Filipowicz Elżbieta
18. Gut Edyta
19. Hebda Agnieszka
20. Iwaniec Agnieszka
21. Kamień Agata
22. Kapa Marta
23. Kapka Monika
24. Kapustka Barbara
25. Kita Agata
26. Kita Monika
27. Klimek Agata
28. Kopacz Piotr
29. Kopek Zuzanna
30. Korpacka Renata
31. Krupa Danuta
32. Kubicz Jadwiga
33. Kurczab Irena
34. Leś Elżbieta
35. Madejczyk Agnieszka
36. Malinowska Anna
37. Malinowska Małgorzata
38. Maluciak Agnieszka
39. Materowska Bożena
40. Michalik Monika
41. Mierzwa Renata
42. Mikrut Katarzyna
43. Mikrut Magdalena
44. Mitoraj Andrzej
45. Molek Małgorzata
46. Myszor Marta
47. Piotrowska Halina
48. Ptak Jolanta
49. Rąpała Andrzej
50. Rogowska Małgorzata
51. Romanowska Sylwia
52. Ropska Elżbieta
53. Ropska Małgorzata
54. Rutkowski Dariusz
55. Ryndak Beata
56. Ryndak Iwona
57. Sadłoń Jacek
58. Sajdak Bartosz
59. Sajdak Marcin
60. Sinutek Aneta
61. Skrzek Agnieszka
62. Smołucha Grażyna
63. Spiewak Katarzyna
64. Stanuch Aneta
65. Stańczyk Renata
66. Steindel Małgorzata
67. Sterkowiec Adrianna
68. Sus Mariusz
69. Szymańska Agnieszka
70. Trzeciak Katarzyna
71. Twardziak Edyta
72. Uchwat Jan
73. Wąs Jarosław
74. Wojtanowska Anna
75. Wójcie Agnieszka
76. Wójcik Barbara
77. Wójcik Beata
78. Zając Anna
79. Zakrzewska Dagmara
80. Zarzycka - Mika Edyta
81. Zawartka Agnieszka
82. Zbylut Grzegorz
83. Znamirowska Anna
84. Żydowska Angelika


SPIS TREŚCI


Absolwenci 1996

1. Bałut Marzena
2. Bańdur Stanisław
3. Bednarz Bożena
4. Bocheńska Dorota
5. Burciu Dariusz
6. Czarnik Elżbieta
7. Czuba Anna
8. Dębosz Anna
9. Duda Anna
10. Filar Elżbieta
11. Gaborek Agnieszka
12. Gałka Marta
13. Gawron Anna
14. Gębala Aneta
15. Gieracka Renata
16. Gnutek Grzegorz
17. Grzanka Maciej
18. Hołda Magdalena
19. Kapa Marta
20. Karpiel Wiktor
21. Kiełtyka Beata
22. Kloch Maria
23. Kowalski Artur
24. Koza Anna
25. Kucharczyk Wiesława
26. Kukułka Agnieszka
27. Kwiek Katarzyna
28. Łabędź Marzena
29. Mazur Agnieszka
30. Miłkowska Agnieszka
31. Mordyl Elżbieta
32. Nalepka Anna
33. Osik Bogusława
34. Piątek Aneta
35. Piekarz Sylwia
36. Płaneta Katarzyna
37. Polak Tomasz
38. Poręba Marzena
39. Radwan Agnieszka
40. Rogozińska Bogumiła
41. Sajdak Maciej
42. Skoczylas Magdalena
43. Skoczylas Sylwia
44. Skruch Paweł
45. Soból Magdalena
46. Soja Aneta
47. Sopala Agnieszka
48. Sosnowski Krzysztof
49. Stanuch Małgorzata
50. Szymańska Barbara
51. Świderska Marzena
52. Twardziak Edyta
53. Witkowska Łucja
54. Włodarz Łukasz
55. Wołek Patrycja
56. Wójcik Olgierd
57. Ziółko Ewa
58. Ziółko Marcin


SPIS TREŚCI


Absolwenci 1997

1. Adamczyk Anna
2. Bajorek Elżbieta
3. Bańdur Stanisław
4. Biga Barbara
5. Bober Aneta
6. Bryl Urszula
7. Brzegowski Dariusz
8. Burciu Anna
9. Ciszek Jolanta
10. Cygan Jolanta
11. Gawron J arcs law
12. Gogola Renata
13. Gruszka Artur
14. Jeleń Edyta
15. Jurek Aneta
16. Kania Krzysztof
17. Kapa Marta
18. Karpiel Marzena
19. Kiełbasa Agnieszka
20. Krzemień Mariusz
21. Kucharzyk Agata
22. Latka Magdalena
23. Leś Łucja
24. Lisiak Iwona
25. Łącka Katarzyna
26. Malinowski Maciej
27. Malinowski Tomasz
28. Maluciak Teresa
29. Marcinek Marta
30. Marciniak Małgorzata
31. Michalik Monika
32. Mikrut Wioletta
33. Moździerz Marzena
34. Musiał Justyna
35. Nowak Agnieszka
36. Osika Jolanta
37. Pichner Kinga
38. Pyrda Renata
39. Rak Agata
40. Rąpała Grzegorz
41. Różycka Alicja
42. Ryba Ewelina
43. Siedlik Agnieszka
44. Sikora Agnieszka
45. Siwak Michał
46. Skalon Agata
47. Smolucha Agnieszka
48. Solarz Jadwiga
49. Sopala Agnieszka
50. Sosnowski Adam
51. Sowizdżał Krystyna
52. Stankowski Krzysztof
53. Stanuch Małgorzata
54. Stec Anna
55. Sterkowicz Marzena
56. Surmacz Agnieszka
57. Szymańska Anna
58. Tyńska Aneta
59. Wiśniowska Aneta
60. Witek Katarzyna
61. Wołkowicz Aneta
62. Wójcik Marzena
63. Wróbel Małgorzata
64. Zając Agnieszka


SPIS TREŚCI


Absolwenci 1998

1. Bałut Marzena
2. Bałut Żaneta
3. Bartkowski Daniel
4. Bąk Agnieszka
5. Bąk Elżbieta
6. Bielak Jarosław
7. Bień Marcin
8. Bochenek Agnieszka
9. Bryl Mirosław
10. Cich Agata
11. Ciupek Wioletta
12. Dryla Bożena
13. Dynarowicz Edyta
14. Dziadkowiec Barbara
15. Gabala Joanna
16. Galas Łukasz
17. Gawron Magdalena
18. Gawron Zbigniew
19. Giemza Łukasz
20. Gogola Grzegorz
21. Golec Grzegorz
22. Gut Ewa
23. Gut Joanna
24. Hadas Edyta
25. Hołda Tomasz
26. Igielski Andrzej
27. Iwaniec Beata
28. Iwaniec Mateusz
29. Jamka Bożena
30. Karaś Maciej
31. Kieć Ewa
32. Klęka Agnieszka
33. Klimek Dorota
34. Kluz Wioletta
35. Kroczak Rafał
36. Krzyszkowski Waldemar
37. Kulas Marcin
38. Kulas Rafał
39. Kupiec Katarzyna
40. Kurczab Małgorzata
41. Kuźminska Monika
42. Lenard Joanna
43. Łoniewska Marta
44. Madejska Katarzyna
45. Marusieńska Anna
46. Mastalska Barbara
47. Micnoń Joanna
48. Mikrut Małgorzata
49. Nalepka Katarzyna
50. Nowakowska Jadwiga
51. Oloryt Ewelina
52. Olszewska Anita
53. Pałucka Barbara
54. Płacno Agnieszka
55. Płaza Anna
56. Pyzik Ewa
57. Rogowiec Adrian
58. Różycki Waldemar
59. Salamon Maciej
60. Schabowska Magdalena
61. Skruch Jacek
62. Solarz Paweł
63. Sopala Renata
64. Srebro Piotr
65. Stankowska Małgorzata
66. Stankowska Renata
67. Stańczyk Aneta
68. Stańczyk Magdalena
69. Starzyk Agnieszka
70. Szwedo Joanna
71. Truchan Edyta
72. Tulik Urszula
73. Wal Maria
74. Wal Marzena
75. Wantuch Agnieszka
76. Wantuch Krzysztof
77. Wantuch Marta
78. Wantuch Urszula
79. Witek Bernadeta
80. Witek Magdalena
81. Wojtanowski Bartłomiej
82. Wójcik Renata
83. Wójtowicz Edyta
84. Zakrzewska Anna
85. Zarzycki Sylwester
86. Zegar Renata
87. Ziomek Beata
88. Ziółko Waldemar


SPIS TREŚCI


Absolwenci 1999

1. Adamczyk Agnieszka
2. Antoniuk Maciej
3. Bajor Agnieszka
4. Baran Witold
5. Bęben Marzena
6. Bień Klaudia
7. Blicharz Marzena
8. Błaś Bożena
9. Chaim Barbara
10. Dawid Krzysztof
11. Dąbrowska Katarzyna
12. Derus Anna
13. Dusza Waldemar
14. Dutka Magdalena
15. Gaborek Agnieszka
16. Gałek Renata
17. Gawron Magdalena
18. Golec Magdalena
19. Grębska Grażyna
20. Grzenia Katarzyna
21. Hołda Agnieszka
22. Hordyń Agnieszka
23. Igielska Magdalena
24. Jękot Anna
25. Jurek Joanna
26. Kaniewski Rafał
27. Kawa Grzegorz
28. Kisiel Magdalena
29. Kita Kinga
30. Knapik Maciej
31. Kobylecka Beata
32. Kras Małgorzata
33. Kwiek Gabriela
34. Leś Wawrzyniec
35. Lewicki Przemysław
36. Lisak Dorota
37. Maciaszek Katar
38. Marchwica Katarzyna
39. Marszałek Maciej
40. Martyka Agata
41. Martyka Agnieszka
42. Martyka Urszula
43. Mastalerz Marzena
44. Mazur Justyna
45. Mączko Katarzyna
46. Mikos Monika
47. Niziołek Brygida
48. Okaz Urszula
49. Olchawa Magdalena
50. Osika Jolanta
51. Piotrowska Magdalena
52. Placek Gabryela
53. Płachno Urszula
54. Przęczek Agnieszka
55. Pypeć Ewa
56. Rąpała Bogusław
57. Romanek Anna
58. Sajdam Balbina
59. Sas Stanisław
60. Sępek Ewa
61. Słota Aneta
62. Sobczyk Barbara
63. Stańczyk Anna
64. Stanisławczyk Alicja
65. Stanisławczyk Andrzej
66. Stankiewicz Marcin
67. Stańczyk Aneta
68. Starzyk Magdalena
69. Stec Tomasz
70. Sterkowicz Barbara
71. Styrkowiec Agnieszka
72. Szablowski Tomasz
73. Torba Elżbieta
74. Trojan Agata
75. Trzciński Adam
76. Wąsowska Teresa
77. Wesołowska Anna
78. Witek Katarzyna
79. Włodarz Maciej
80. Woźniak Iwona
81. Wrona Anita
82. Wrona Elżbieta
83. Wrona Wioletta
84. Żelichowska Dorota
85. Żydowski Mariusz


SPIS TREŚCI


Absolwenci 2000

1. Adwent Aneta
2. Boczek Agata
3. Chaim Barbara
4. Chruściel Jadwiga
5. Ciupek Ilona
6. Derus Marta
7. Drąg Agnieszka
8. Duda Maria
9. Dulian Marta
10. Dyda Anna
11. Dziadowiec Maciej
12. Fudala Barbara
13. Gabryel Paweł
14. Gacek Sebastian
15. Gawron Artur
16. Gruszka Danuta
17. Gumulak Ewa
18. Gurgul Małgorzata
19. Jantoń Anna
20. Jasikowski Krzysztof
21. Jurkiewicz Jowita
22. Kapałka Marcin
23. Karpiel Dominik
24. Karpiel Zbigniew
25. Kita Agnieszka
26. Kondracka Ewelina
27. Kozłowski Janusz
28. Krzemień Marek
29. Krzemień Paulina
30. Latka Magdalena
31. Madejski Paweł
32. Malinowska Barbara
33. Malinowska Dorota
34. Małopolska Renata
35. Marszałek Urszula
36. Martyka Katarzyna
37. Mastalerz Anna
38. Mazur Andrzej
39. Mazur Justyna
40. Mikrut Agnieszka
41. Miłkowska Hanna
42. Mróz Joanna
43. Nalepka Alina
44. Niemiec Iwona
45. Niemiec Marcin
46. Nowak Monika
47. Ogiela Krzysztof
48. Osika Jolanta
49. Patyk Grzegorz
50. Patyk Renata
51. Piotrowska Izabela
52. Placzek Elżbieta
53. Płachno Marek
54. Płachno Urszula
55. Polak Rafał
56. Rachwalska Monika
57. Sajdak Bernadeta
58. Sajdak Katarzyna
59. Sajdak Wiktor
60. Salamon Jolanta
61. Sanek Ewa
62. Schabowska Beata
63. Sikora Agnieszka
64. Siwak Anna
65. Słowik Paweł
66. Smoter Magdalena
67. Sobol Michał
68. Solak Iwona
69. Sowa Ewa
70. Stańczyk Barbara
71. Stefańska Katarzyna
72. Suchan Dorota
73. Szymańska Monika
74. Świegoda Klaudia
75. Turek Justyna
76. Wąs Tomasz
77. Witek Agata
78. Wojtanowicz Beata
79. Wojtanowska Małgorzata
80. Wojtkiewicz Karolina
81. Woloszczuk Joanna

SPIS TREŚCI


Absolwenci 2001

1. Ablewicz Klaudia
2. Bak Anna
3. Bednarz Elżbieta
4. Bernal Anna
5. Bochenek Renata
6. Brzeżańska Agnieszka
7. Buda Ewa
8. Burza Tomasz
9. Cajzner Paweł
10. Cembrzyńska Lucyna
11. Chaim Barbara
12. Cudek Łukasz
13. Cygan Agnieszka
14. Czekaj Katarzyna
15. Dawid Kinga
16. Dąbrowska Urszula
17. Drobot Marcin
18. Duda Krzysztof
19. Dumoń Dominika
20. Dziedzic Edyta
21. Dzik Katarzyna
22. Dzik Tomasz
23. Fedko Katarzyna
24. Firlej Piotr
25. Gacek Joanna
26. Gawron Bogumił
27. Gierałt Jolanta
28. Giza Monika
29. Gołąb Anna
30. Grzanka Jakub
31. Gut Dorota
32. Haraf Anna
33. Hołda Agnieszka
34. Iwaniec Edyta
35. Jawor Paweł
36. Kawa Ilona
37. Kisiel Katarzyna
38. Kluz Anna
39. Kołodziejczyk Joanna
40. Kotul Anna
41. Kras Agnieszka
42. Kras Mariola
43. Krzemień Anna
44. Krzemińska Ilona
45. Kucharzyk Bernadetta
46. Kulaszewicz Ewa
47. Kuraś Magdalena
48. Lachowicz Beata
49. Lachowicz Joanna
50. Łaguz Aneta
51. Madejczyk Anna
52. Markowicz Mariusz
53. Mazur Anna
54. Mazurkiewicz Bartosz
55. Michalik Ewa
56. Mikos Michał
57. Mitoraj Barbara
58. Mruk Aneta
59. Olchawa Anna
60. Patyk Marcin
61. Piątek Magdalena
62. Pierzchała Piotr
63. Polak Sylwia
64. Przybyła Magdalena
65. Pypeć Monika
66. Radzik Joanna
67. Roman Regina
68. Sajdak Iwona Halina
69. Sajdak Iwona Maria
70. Sajdak Katarzyna
71. Sanek Ewa
72. Sękowska Agata
73. Sikorska Magdalena
74. Słota Monika
75. Słowik Celina
76. Solak Anna
77. Sowińska Marta
78. Stankiewicz Marcin
79. Stankowska Agata
80. Stańska Agata
81. Szablowski Piotr
82. Szara Marzena
83. Szczurek Agata
84. Szymańska Monika
85. Trzcińska Marta
86. Twardziak Ewa
87. Uhlik Joanna
88. Wantuch Anna
89. Wieczorek Katarzyna
90. Wójcik Grażyna
91. Wójcik Katarzyna
92. Wójcik Milena
93. Wszołek Piotr
94. Wymazała Tomasz
95. Zbylut Agata
96. Ziomek Marcin
97. Zygadło Dariusz
98. Żydowska Agnieszka


SPIS TRE
ŚCI


Absolwenci 2002

1. Baran Monika
2. Bąk Beata
3. Bąk Jadwiga
4. Bień Gabriela
5. Brach Monika
6. Budzik Anna
7. Cajzner Łukasz
8. Chochołowicz Wojciech
9. Chrzanowska Lidia
10. Chrzanowski Paweł
11. Chwistek Aneta
12. Cich Maciej
13. Czop Przemysław
14. Dawid Edyta
15. Dyda Rafał
16. Folner Mariola
17. Fula Tomasz
18. Gabryel Edyta
19. Gaj Agnieszka
20. Gawron Anna
21. Gawron Magdalena
22. Gieracka Lucyna
23. Golec Kinga
24. Goliszewska Beata
25. Gruszowska Aneta
26. Halagarda Sylwia
27. Igielska Katarzyna
28. Iwaniec Bernadetta
29. Kamień Agnieszka
30. Każdaglis Sylwia
31. Kiełbasa Agnieszka
32. Kierońska Katarzyna
33. Klimczak Katarzyna
34. Klimek Katarzyna
35. Korzeniowski Jacek
36. Kras Anna
37. Król Agata
38. Król Michał
39. Kubik Sylwester
40. Kulig Karolina
41. Kupiec Anna
42. Kuraś Iwona
43. Kuraś Marta
44. Kuziel Agnieszka
45. Lachowicz Monika
46. Limanowska Ewa
47. Łaskawska Halina
48. Malig Katarzyna
49. Małopolska Grażyna
50. Marczewska Magdalena
51. Marszałek Anna
52. Mazurkiewicz Anna
53. Michoń Andrzej
54. Miotła Barbara
55. Moździerz Sylwester
56. Niemiec Alicja
57. Nosek Ewelina
58. Obrzut Marcin
59. Oleśkiewicz Aneta
60. Onak Krzysztof
61. Osika Małgorzata
62. Osika Renata
63. Parcz Paweł
64. Pociecha Anna
65. Polak Beata
66. Przęczek Tadeusz
67. Przybyła Magdalena
68. Pyrda Łukasz
69. Pyrda Małgorzata
70. Pyzdek Dominika 
71. Reczkowski Mariusz
72. Rogozińska Renata
73. Różycki Radosław
74. Ryndak Aldona
75. Rzepka Konrad
76. Schabowska Edyta
77. Siwak Marta
78. Słowik Iwona
79. Słowik Marek
80. Surdel Barbara
81. Surdel Krzysztof
82. Szablowska Anna
83. Szarek Katarzyna
84. Szczerba Sylwia
85. Szczurek Anna
86. Szymański Tomasz
87. Tabiś Danuta
88. Tabiś Wojciech
89. Tatarczuch Katarzyna
90. Tomasik Marta
91. Wantuch Marcin
92. Warchol Piotr
93. Wąsik Paulina
94. Węgrzyn Katarzyna
95. Wszołek Anna
96. Wymazała Elżbieta
97. Wzorek Urszula
98. Zabawa Iwona
99. Zakrzewski Bartosz

SPIS TREŚCI


Absolwenci 2003

  1. Adwent Paulina 

  2. Bajorek Ewa 

  3. Bajorek Magdalena

  4. Baran Ewelina

  5. Bartkowski Łukasz

  6. Bąk Joanna 

  7. Bienias Urszula 

  8. Bojan Monika 

  9. Burkot Aleksandra

  10. Choczyńska Beata

  11. Cudek Paweł

  12. Damian Ewelina

  13. Dąbczyńska Anna

  14. Dudek Agnieszka

  15. Dulian Grzegorz

  16. Fedko Magdalena

  17. Filipowicz Aneta

  18. Firmuga Paulina

  19. Fula Grzegorz

  20. Fura Lucyna 

  21. Gargaś Sylwia 

  22. Gawlik Joanna

  23. Giemza Magdalena

  24. Gieracki Marcin

  25. Gogola Adam

  26. Golec Joanna

  27. Gołąb Małgorzata 

  28. Gomułka Agnieszka

  29. Gondek Piotr 

  30. Grinwald Dominika 

  31. Gryzło Mateusz 

  32. Grzanka Katarzyna

  33. Halagarda Ewelina 

  34. Hanak Aleksander

  35. Hebda Monika

  36. Hołda Jarosław 

  37. Hołda Maciej 

  38. Iwaniec Karol

  39. Jamka Tomasz 

  40. Januś Anna

  41. Januś Sławomir

  42. Kajmowicz Jadwiga

  43. Kapka Łukasz

  44. Karaś Sylwia

  45. Kąpała Monika 

  46. Kiełtyka Łukasz

  47. Kmak Artur

  48. Kmietowicz Katarzyna

  49. Kopek Agnieszka

  50. Kotlarz Łukasz

  51. Kras Anna 

  52. Kras Ewa

  53. Kras Jacek 

  54. Kroczak Agnieszka

  55. Krogulska Justyna

  56. Król Justyna 

  57. Krzemień Michał

  58. Krzemińska Kinga 

  59. Krzyżkowski Marek

  60. Kubit Grzegorz 

  61. Kuzdro Joanna 

  62. Lachowicz Anna

  63. Lachowicz Katarzyna

  64. Lebryk Urszula

  65. Łątka Katarzyna

  66. Majchrowicz Dorota

  67. Malinowska Barbara 

  68. Małek Dawid

  69. Mastalerz Agnieszka

  70. Mastej Magdalena

  71. Mazur Agnieszka

  72. Mazur Kinga

  73. Mazurkiewicz Agnieszka

  74. Mederak Katarzyna 

  75. Mężyk Grzegorz 

  76. Michalik Jerzy

  77. Niegłos Katarzyna 

  78. Nowak J ustna 

  79. Nowak Łucja

  80. Ogiela Magdalena

  81. Olechowska Aneta 

  82. Padół Seweryn 

  83. Piórkowski Dawid

  84. Pociecha Monika

  85. Polak Wioletta 

  86. Potok Paulina 

  87. Pytko Ewa

  88. Reszczyńska Ewelina 

  89. Romanek Katarzyna 

  90. Ryndak Małgorzata

  91. Ryndak Monika 

  92. Sadłoń Jan

  93. Sajdak Agnieszka 

  94. Sajdak Dominik 

  95. Sajdak Tadeusz

  96. Salamon Beata

  97. Schabowski Dariusz 

  98. Serafin Kinga

  99. Skruch Anna

  100. Słowik Barbara 

  101. Słowik Małgorzata 

  102. Słowik Wioletta 

  103. Sobczyk Małgorzata

  104. Srebro Marcin

  105. Stankiewicz Sylwia 

  106. Stankowska Urszula

  107. Starzec Paweł

  108. Starzyk Małgorzata

  109. Starzyk Marta

  110. Szczerba Agnieszka 

  111. Szczerba Magdalena

  112. Śliwa Karol 

  113. Wajda Barbara

  114. Wajda Iwona 

  115. Wiśniewski Kamil

  116. Witek Aleksandra 

  117. Włodarz Maria 

  118. Wojtanowicz Sylwia

  119. Wojtanowska Małgorzata

  120. Wołkowicz Magdalena 

  121. Zięcina Joanna

  122. Zych Agnieszka

  123. Zygadło Edyta

SPIS TREŚCI


Absolwenci 2004

4a - Wychowawca:     mgr inż. Grażyna Ciężkowska

[fot. klasowe]

  1. Banach Iwona 

  2. Czop Anna 

  3. Derus Katarzyna 

  4. Drelicharz Anna 

  5. Dulian Aleksandra 

  6. Ginter Jarosław 

  7. Grzenia Ewa 

  8. Gut Beata 

  9. Hudyka Monika 

  10. Igielska Maria 

  11. Jodłowska Justyna 

  12. Kawa Anna 

  13. Krużel Anna 

  14. Lech Anna 

  15. Maciaszek Joanna  

  16. Martyka Anna 

  17. Mączko Agnieszka 

  18. Nalepka Justyna 

  19. Rzepka Anna 

  20. Sajdak Urszula 

  21. Skrężyna Joanna 

  22. Tokarz Monika 

  23. Wojna Dariusz

4b - Wychowawca:     mgr Danuta Kębłowska

[fot. klasowe]

  1. Bąk Kinga 

  2. Borgula Beata 

  3. Dudek Magdalena 

  4. Gacek Iwona 

  5. Gawron Anna 

  6. Gieracka Anna 

  7. Gorzałczany Joanna 

  8. Gut Edyta 

  9. Januszkiewicz Piotr 

  10. Karaś Rafał 

  11. Kras Piotr 

  12. Tomasz 

  13. Kwaśna Agata 

  14. Łątka Dariusz 

  15. Maniak Alicja 

  16. Michalik Rafał 

  17. Mikos Rafał 

  18. Moździerz Michał 

  19. Mucha Barbara 

  20. Reczkowski Krzysztof 

  21. Rejkowicz Michał 

  22. Sajdak Maciej 

  23. Słowik Wiktor 

  24. Smoleń Paweł 

  25. Starzyk Monika 

  26. Szczurek Piotr 

  27. Trzęsińska Klaudia 

  28. Twardziak Anna  

  29. Wiśniowska Marta 

  30. Zabawska Beata

4c - Wychowawca:     mgr Iwona Sandecka

[fot. klasowe]

    1. Bajorek Łukasz 

    2. Bernal Dominika 

    3. Cudek Urszula 

    4. Dudek Maciej 

    5. Gomułka Iwona 

    6. Grinwald Katarzyna 

    7. Kierońska Beata 

    8. Kowalska Justyna 

    9. Krzemień Katarzyna 

    10. Kuraś Paweł 

    11. Mazur Łukasz 

    12. Niemiec Aneta 

    13. Niewola Artur 

    14. Nowak Sylwia 

    15. Obrzut Małgorzata 

    16. Poźnieński Adrian 

    17. Sikorska Jadwiga 

    18. Smoszna Wojciech 

    19. Szarek Małgorzata 

    20. Szewczyk Kinga 

    21. Szymańska Ewelina 

    22. Turaj Anna 

    23. Wabno Janusz 

    24. Wajda Anna 

    25. Zygadło Elżbieta

4d - Wychowawca:     mgr Małgorzata Folner

[fot. klasowe]

  1. Chochołowicz Anna 

  2. Głąb Dominika 

  3. Grzenia Marcin 

  4. Kiełbasa Grażyna 

  5. Krzyżanowska Monika 

  6. Kwaśny Łukasz 

  7. Łątka Anna

  8. Małutowska Sylwia 

  9. Maślak Tomasz 

  10. Nędza Ewelina 

  11. Nosek Monika 

  12. Ryndak Sebastian  

  13. Sikorska Agnieszka

  14. Sobczyk Wiesław 

  15. Starzyk Elżbieta 

  16. Świder Lidia

  17. Truchan Justyna

SPIS TREŚCI