Drukuj

Absolwenci 1965-74

Absolwenci Liceum 1965-1975

1965| 1966| 1967| 1968| 1969| 1971| 1972| 1973| 1974

Absolwenci 1965
1. Aksamit Barbara
2. Bajorek Helena
3. Baniak Halina
4. Bania Halina
5. Bień Zofia
6. Bochenek Eleonora
7. Boratyńska Barbara
8. Cieśla Bogumiła
9. Dąbrowski Wiesław
10. Drewniak Zofia
11. Drobot Stanisław
12. Eilmes Marzanna
13. Foltyńska Małgorzata
14. Lewicki Henryk
15. Gacek Maria
16. Galas Jan
17. Grzebieniowska Anna
18. Grzyb Michalina
19. Gut Halina
20. Gut Józef
21. Haraf Janina
22. Hendzel Helena
23. Iwaniec Danuta
24. Janiga Helena
25. Jaworska Stanisława
26. Jędrys Krystyna
27. Kapka Lusława
28. Knapik Maria
29. Kordzikowska Zofia
30. Klimek Genowefa
31. Kras Anna
32. Kras Katarzyna
33. Król Irena
34. Kurczab Maria
35. Kwaśna Stanisława
36. Kwaśny Stanisław
37. Laska Wiktor
38. Leś Maria
39. Lipka Irena
40. Łącka Łucja
41. Łątka Anna
42. Marek Anna
43. Mazur Lidia
44. Michalik Kazimiera
45. Mika Zofia
46. Mleczko Alfred
47. Molek Krystyna
48. Morąg Jadwiga
49. Noga Julian
50. Padół Janina
51. Pawlik Barbara
52. Rzeszutko Anna
53. Sajdak Edward
54. Sas Stanisław
55. Serek Zofia
56. Siwek Genowefa
57. Słupski Józef
58. Stańczyk Maria
59. Starzyk Maria
60. Surdel Maria
61. Szczepanik Anna
62. Szymańska Józefa
63. Tatarczyk Lilianna
64. Tragarz Maria
65. Wantuch Wacław
66. Wiejacka Helena
67. Więckowska Eliza
68. Wojna Włodzimierz
69. Wojtas Danuta
70. Wójtowicz Czesława
71. Zawilińska Kazimiera
72. Zeprzałka Władysław

SPIS TREŚCI


Absolwenci 1966
1. Bania Anna
2. Barszcz Józef
3. Bąk Emil
4. Bedus Jadwiga
5. Bień Maciej
6. Chaim Jan
7. Ciepielowska Maria
8. Cieśla Marta
9. Cygan Zofia
10. Czapla Danuta
11. Damian Zuzanna
12. Dąbrowski Wacław
13. Drobot Janina
14. Fula Janina
15. Fura Zofia
16. Gawron Bronisław
17. Gogola Krystyna
18. Górowski Jerzy
19. Gurgul Augustyn
20. Hebda Barbara
21. Iwaniec Krystyna
22. Janas Piotr
23. Jarząb Stanisław
24. Kantor Kazimierz
25. Kapałka Zofia
26. Kawa Danuta
27. Kieć Magdalena
28. Klag Maria
29. Kloch Michalina
30. Knapik Maria
31. Kozioł Aniela
32. Kras Helena
33. Krzemień Aleksander
34. Krzemień Barbara
35. Kuropatwa Genowefa
36. Kwaśna Natalia
37. Leśniak Eugeniusz
38. Lisik Helena
39. Łątka Cecylia
40. Łątka Helena
41. Łątka Joanna
42. Łoś Michalina
43. Łuszczyńska Irena
44. Mazur Czesława
45. Mentel Kazimiera
46. Mikos Daniel
47. Mikrut Antoni
48. Mikrut Jerzy
49. Nalepka Stanisława
50. Niemiec Franciszka
51. Nowak Franciszka
52. Olszak Lidia
53. Plachno Barbara
54. Płachno Bogumiła
55. Podwika Grażyna
56. Pyjor Anna
57. Rogoziński Jacek
58. Rusin Władysława
59. Rzepka Halina
60. Sajdak Elżbieta
61. Sajdak Krystyna
62. Sajdak Krystyna
63. Schabowska Fryderyka
64. Serafin Stefania
65. Sikorski Józef
66. Słota Danuta
67. Słota Władysława
68. Słowik Maria
69. Starzyk Anna
70. Starzyk Maria
71. Szwarga Janina
72. Światłowska Irena
73. Świderska Bożena
74. Tabiś Henryka
75. Tomek Maria
76. Truchan Janina
77. Truchan Teresa
78. Turek Stanisława
79. Usarz Antoni
80. Wiejacka Maria
81. Wójcik Stanisław
82. Wzorek Janina

SPIS TREŚCI


Absolwenci 1967
1. Bacia Zofia
2. Baniak Zofia
3. Bajorek Elżbieta
4. Bajorek Halina
5. Bąk Józefa
6. Bogusz Aleksandra
7. Burciu Krystyna
8. Bęczkowska Stanisława
9. Ciepielowska Olga
10. Chochorowska Wanda
11. Cetera Kazimiera
12. Czeluśniak Ryszard
13. Czenczek Olga
14. Denesenko Janina
15. Dębosz Czesław
16. Drozdowska Anna
17. Fiedor Kazimierz
18. Firlej Aleksander
19. Galas Małgorzata
20. Gołąb Barbara
21. Gołąb Teresa
22. Gurgul Janina
23. Gut Bożena
24. Hołda Franciszek
25. Hołda Marian
26. Igielski Władysław
27. Iwaniec Janina
28. Jękot Halina
29. Karnafał Jadwiga
30. Kacjan Olga
31. Kieca Maria
32. Kiełtyka Wiesława
33. Kita Barbara
34. Klimek Anna
35. Klimek Bogumiła
36. Kras Jadwiga
37. Kras Teresa
38. Kozioł Zofia
39. Kuczyński Adam
40. Kurzawa Ryszard
41. Kuzera Ewa
42. Labok Wiesława
43. Malinowska Anna
44. Malinowska Anna
45. Marek Janina
46. Mastalerz Halina
47. Mastalerz Maria
48. Michalec Maria
49. Mika Maria
50. Mikos Halina
51. Moździerz Bogusława
52. Mężyk Maria
53. Moździerz Krystyna
54. Obnowski Jerzy
55. Padół Stanisław
56. Padół Barbara
57. Patyk Maria
58. Pawlik Marek
59. Pawlik Tadeusz
60. Piotrowska Aniela
61. Piszczek Zbigniew
62. Płaczek Wiesława
63. Polak Czesława
64. Pyciński Wojciech
65. Pyjor Barbara
66. Pyzdek Tadeusz
67. Radwan Janina
68. Rak Wanda
69. Ryba Roman
70. Sajdak Jerzy
71. Salamon Franciszek
72. Salwa Anna
73. Sandecka Maria
74. Serwin Maria
75. Słowik Edward
76. Sowa Alicja
77. Sowa Katarzyna
78. Stanuch Janina
79. Stasik Bernardyna
80. Sterkowicz Małgorzata
81. Szarek Maria
82. Szczerba Józefa
83. Szczerba Zbigniew
84. Szóstek Maria
85. Szymański Kazimierz
86. Tabiś Teresa
87. Trzupek Józef
88. Urbanik Maria
89. Wantuch Ewa
90. Wantuch Krystyna
91. Wąchała Barbara
92. Usarz Anna
93. Wiejacka Maria
94. Witek Zofia
95. Wojna Janina
96. Wojna Zofia
97. Wójcik Antoni
98. Wójcik Michał
99. Wojtanowski Tomasz
100. Wojnarowska Alicja
101. Wróbel Stanisław
102. Zabawska Kazimiera
103. Zieliński Stanisław
104. Ziomek Maria
105. Synowiecka Natalia
106. Janiczek Maria

SPIS TREŚCI


Absolwenci 1968
1. Ablewicz Wiesława
2. Adamczyk Jadwiga
3. Bajorek Kazimiera
4. Bąk Helena
5. Bednarz Zofia
6. Bienias Maria
7. Burciu Bogusława
8. Cetera Jan
9. Cygan Lidia
10. Cygan Maria
11. Czeluśniak Alfred
12. Drewniak Stanisława
13. Dusza Anna
14. Gacek Anna
15. Gawron Maria
16. Gawron Stanisław
17. Głąb Teresa
18. Gniadek Cecylia
19. Gniadek Ludmiła
20. Gniadek Wanda
21. Gucwa Maria
22. Hudyka Jadwiga
23. Iwaniec Teresa
24. Jacher Cecylia
25. Jackowicz Maria
26. Janiczek Anna
27. Janiga Józef
28. Jasica Janina
29. Jelonek Barbara
30. Jękot Krystyna
31. Kaczka Józef
32. Kempa Zofia
33. Kopacz Stanisława
34. Kozioł Maria
35. Kubicz Teresa
36. Kukułka Czesława
37. Krzyżkowska Teresa
38. Leśniak Krystyna
39. Lisiak Janina
40. Malinowski Grzegorz
41. Malinowski Józef
42. Łempa Barbara
43. Malinowski Marian
44. Markucki Stanisław
45. Mierzwa Anna
46. Mikrut Józefa
47. Mruk Józef
48. Niemiec Władysława
49. Nowak Krystyna
50. Obnowski Waldemar
51. Osika Maria
52. Pakuła Maksymilian
53. Patyk Maria
54. Płaza Stanisław
55. Pociecha Helena
56. Poręba Ryszard
57. Pruchnik Marta
58. Prusak Alfreda
59. Pyzdek Zofia
60. Rempała Danuta
61. Ropska Elżbieta
62. Różonka Danuta
63. Sajdak Anna
64. Sajdak Krzysztof
65. Serafin Maria
66. Słowik Barbara
67. Słowik Stanisław
68. Sokołowska Grażyna
69. Sorys Grażyna
70. Sosnowska Teresa
71. Sroka Stanisław
72. Stanuch Elżbieta
73. Starzyk Rajmund
74. Starzyk Wanda
75. Sterkowiec Tadeusz
76. Stańczyk Krystyna
77. Strózik Małgorzata
78. Sus Cecylia
79. Stec Tadeusz
80. Szczerba Maria
81. Szczerban Jadwiga
82. Szóstek Maria
83. Szymański Andrzej
84. Szymura Grażyna
85. Swiderska Ewa
86. Tabiś Helena
87. Truchan Wiesława
88. Usarz Stanisława
89. Warchoł Halina
90. Węgrzyn Andrzej
91. Wijas Joanna
92. Witek Maria
93. WłodekAnna
94. Wojtas Stanisław
95. Wrona Barbara
96. Zając Maria
97. Zięba Władysława
98. Bardo Teresa

SPIS TREŚCI


Absolwenci 1969
1. Bacia Maria
2. Bąk Halina
3. Bialik Wiesława
4. Biel Genowefa
5. Bień Kazimierz
6. Bieri Urszula
7. Biga Wiesława
8. Bochenek Janina
9. Bulaga Janina
10. Cichowska Janina
11. Cierniak Zofia
12. Cieśla Teresa
13. Czapla Krystyna
14. Dawid Józef
15. Denesenko Bronisława
16. Drewniany Leszek
17. Drelicharz Anna
18. Duda Teresa
19. Dudek Stanisław
20. Paliszek Halina
21. Filar Krystyna
22. Frącz Alfonsa
23. Gadzina Janina
24. Gargaś Genowefa
25. Górka Barbara
26. Górski Tadeusz
27. Gucwa Zofia
28. Igielska Jadwiga
29. Kiełbasa Irena
30. Kiełbasa Janina
31. Klimek Maria
32. Kostur Krystyna
33. Kras Barbara
34. Kras Stanisława
35. Krzemień Ryszard
36. Krzyszkowska Genowefa
37. Krzyżkowska Alicja
38. Kukła Maria
39. Kupiec Danuta
40. Kurczab Mieczysław
41. Kurczab Kazimiera
42. Kwiek Danuta
43. Lewandowska Irena
44. Lisak Mieczysława
45. Łącka Stanisława
46. Łątka Stanisława
47. Maciaszek Aleksandra
48. Majka Mieczysława
49. Maniak Stanisława
50. Marszałek Maria
51. Mazur Danuta
52. Mikrut Maria
53. Molek Anna
54. Mróz Alfreda
55. Mróz Marianna
56. Mróz Teresa
57. Mucha Jadwiga
58. Orszulak Maria
59. Osika Agnieszka
60. Patyk Helena
61. Pawlik Jerzy
62. Pikul Krystyna
63. Prus Marian
64. Przybyłowicz Kazimierz
65. Pyrek Mieczysław
66. Ryczek Wanda
67. Sajdak Elżbieta
68. Słowik Aleksandra
69. Słowik Maria
70. Smoleń Halina
71. Stanisławczyk Anna
72. Sterkowicz Maria
73. Swoszowska Józefa
74. Szczerba Cecylia
75. Truchan Halina
76. Turaj Teresa
77. Tryba Zuzanna
78. Wiejacka Halina
79. Wilga Jan
80. Wilga Krystyna
81. Wiśniowska Wiesława
82. Wojakiewicz Andrzej
83. Wojna Józefa
84. Wyszyński Krzysztof
85. Zając Zofia
86. Żółtek Maria

SPIS TREŚCI


Absolwenci 1971
1. Baniak Maria
2. Baran Bożena
3. Bardziej Anna
4. Broniek Jerzy
5. Brył Anna
6. Bulaga Maria
7. Chaim Zbigniew
8. Chruściel Zofia
9. Chrzanowska Anna
10. Drąg Antoni
11. Dutka Tomasz
12. Giemza Jerzy
13. Gieracka Barbara
14. Gieracka Stanisława
15. Gut Alicja
16. Gut Janina
17. Halagarda Wiesław
18. Hołda Zofia
19. Iwaniec Rozalia
20. Jantoń Barbara
21. Jedlecka Halina
22. Jurkiewicz Maria
23. Kantor Maria
24. Kucharska Ewa
25. Kulas Maria
26. Kupiec Urszula
27. Kwiek Gerard
28. Łukasiewicz Izabela
29. Malinowska Grażyna
30. Mastalerz Danuta
31. Moździerz Anna
32. Mrozik Barbara
33. Mróz Ewa
34. Olechna Grażyna
35. Orobeć Bogdan
36. Papiernik Barbara
37. Pyjor Barbara
38. Radwan Stanisława
39. Sorys Stanisława
40. Stanuch Michalina
41. Stańczyk Halina
42. Starsiak Janina
43. Surdel Krystyna
44. Tomek Joanna
45. Turaj Halina
46. Tyka Maria
47. Warzecha Bożena
48. Węgrzyn Małgorzata
49. Wiśniowska Henryka
50. Witek Krystyna
51. Wojtanowska Grażyna
52. Wojtanowska Zofia
53. Wołkowicz Wiesław
54. Wróbel Marta
55. Zając Jadwiga
56. Zalasiński Andrzej
57. Zięcina Grażyna

SPIS TREŚCI


Absolwenci 1972
1. Badzioch Izabela
2. Bator Maria
3. Beza Wojciech
4. Bryt Władysława
5. Cibor Stanisław
6. Cieśla Romana
7. Cygan Helena
8. Dembiński Piotr
9. Dziedzic Lucyna
10. Dzięgielewski Bogdan
11. Gębarowska Teresa
12. Góral Antoni
13. Górski Stanisław
14. Gurba Wanda
15. Gut Witold
16. Haraf Kazimierz
17. Haraf Ryszard
18. Hudyka Edward
19. Janik Krystyna
20. Kamykowski Marek
21. Karpiel Teresa
22. Karaś Stanisław
23. Karwat Maria
24. Klimek Adam
25. Kłósek Grażyna
26. Konwent Marian
27. Korzeniowski Stanisław
28. Kras Halina
29. Krzyżanowski Wojciech
30. Kuraś Maria
31. Kwiek Aleksander
32. Kwiek Barbara
33. Lachowicz Krystyna
34. Łabuz Halina
35. Łaś Mieczysława
36.Łącki Antoni
37. Łątka Krystyna
38. Łopatka Maria
39. Majewska Stanisława
40. Maniak Michalina
41. Miłek Barbara
42. Mika Anna
43. Moździerz Wojciech
44. Nitecka Ewa
45. Nowak Grażyna
46. Osika Jadwiga
47. Osika Kazimiera
48. Pawłowicz Stanisław
49. Pazdur Małgorzata
50. Placek Bogusław
51. Przywara Andrzej
52. Rójek Elżbieta
53. Ryba Danuta
54. Sajdak Ewa
55. Sajdak Roman
56. Stanuch Sabina
57. Stańczyk Maria
58. Stec Ryszard
59. Steczyńska Teresa
60. Stępek Antoni
61. Truchan Zofia
62. Tulik Tadeusz
63. Tylko Maria
64. Wabno Czesława
65. Wal Elżbieta
66. Wal Wiesława
67. Waichał Helena
68. Wdowiak Joanna
69. Wietecha Zofia
70. Wilga Krystyna
71. Włodek Maria
72. Wójcik Elżbieta
73. Wszołek Teresa
74. Zgłobisz Teresa

SPIS TREŚCI


Absolwenci 1973
1. Augustyn Maria
2. Augustyn Stanisław
3. Augustyńska Jadwiga
4. Bień Krystyna
5. Burciu Maria
6. Burek Halina
7. Burnat Irena
8. Cich Irena
9. Des Krystyna
10. Duda Stanisława
11. Dusza Alicja
12. Dzięgielewska Barbara
13. Galas Janina
14. Galas Joanna
15. Galas Lidia
16. Gniadek Halina
17. Gruszka Stanisław
18. Hurkała Janina
19. Kapałka Ryszard
20. Kiełbasa Anna
21. Kosowska Ryszarda
22. Kras Helena
23. Łątka Anna
24. Łukasiewicz Maria
25. Marszałek Józefa
26. Michalik Janina
27. Mikrut Józefa
28. Moździerz Jerzy
29. Nabożny Piotr
30. Nalepka Zofia
31. Noga Janina
32. Padół Halina
33. Pałach Grażyna
34. Piątek Marian
35. Popielą Małgorzata
36. Przybyłowicz Maria
37. Radecka Maria
38. Rempała Eurelia
39. Rempała Irena
40. Rojek Jolanta
41. Rudnicka Zofia
42. Sadłoń Aniela
43. Smołucha Tadeusz
44. Solarz Barbara
45. Ślipiec Grażyna
46. Wilga Maria
47. Witek Maria
48. Włodek Irena
49. Wojtanowicz Wanda
50. Zając Matylda
51. Zielińska Barbara

SPIS TREŚCI


Absolwenci 1974
1. Adamczyk Maria
2. Baran Romana
3. Bochenek Anna
4. Bogacz Urszula
5. Bojan Marta
6. Cygnar Maria
7. Czeluśniak Zbigniew
8. Dembiński Czesław
9. Drogoś Ewa
10. Firlit Krystyna
11. Gawryał Dagmara
12. Gdowska Anna
13. Gieracka Maria
14. Głaz Zofia
15. Głąb Zofia
16. Grzenia Wiesława
17. Grzenia Zofia
18. Gucwa Barbara
19. Haraf Franciszek
20. Hołda Krystyna
21. Janiga Bogusława
22. Janiga Krystyna
23. Januś Halina
24. Jaworska Danuta
25. Jękot Grzegorz
26. Jurek Jacek
27. Jurkiewicz Zbigniew
28. Kańka Jacek
29. Karpiel Helena
30. Klasa Grażyna
31. Kowalczyk Alicja
32. Kowalska Janina
33. Kowalska Małgorzata
34. Kras Irena
35. Krzemień Magdalena
36. Kuraś Barbara
37. Kwiek Grzegorz
38. Lachowicz Stanisław
39. Łącka Jolanta
40. Łątka Janina
41. Łopatka Marek
42. Maniak Barbara
43. Mastalerz Aneta
44. Mikoś Irena
45. Moździerz Andrzej
46. Nowak Józefa
47. Olchawa Irena
48. Pacana Krzysztof
49. Piątek Dorota
50. Rójek Anna
51. Sajdak Barbara
52. Sajdak Halina
53. Sępek Stanisław
54. Słomska Alfreda
55. Słupski Stanisław
56. Smołucha Andrzej
57. Sterkowiec Roman
58. Szarek Bogusława
59. Szczypiór Antoni
60. Tokarz Kazimiera
61. Turaj Bogusława
62. Wal Anna
63. Witkiewicz Halina
64. Wróbel Anna
65. Zabawski Antoni

SPIS TREŚCI